Выберите канал

Выберите канал

Популярные
Кино
Спорт
Познавательные
Развлекательные
Детские
Музыка и мода
Новостные
Белорусcкие
Российские
Каналы МТИС
Каналы "Космос ТВ"
Каналы ZALA
Каналы "Телесеть"
Каналы "Аксиома-Сервис"
Каналы "НТВ Плюс"
Каналы "Триколор ТВ"

Подписки

Новости
Беларусь
За рубежом
Кино
Техника
Коммуникации
Спорт на ТВ
Спутниковые новости

Афиша Беларуси
Форумы по теме
реклама
реклама
  • Фильтр

В телепрограмме возможны изменения по независящим от портала причинам.

реклама
  • Избранные передачи
реклама

Среда, 20 сентября

  • Студыя "Белсат"
    • 00:20
  • Аб’ектыў
    • 01:50
  • Студыя "Белсат"
    • 02:15
  • Я – Максім Філіповіч, рэпартаж
    • 02:35
  • Перапынак у трансляцыі
    • 02:55
  • Студыя "Белсат"
    • 07:00
  • Прыват: "Здаровы лад жыцця: без фанатызму і ныцця"
    • 07:25
  • Студыя "Белсат"
    • 07:55
  • Аб’ектыў
    • 09:25
  • Я – Максім Філіповіч, рэпартаж
    • 09:55
  • Асабісты капітал (эканамічная праграма)
    • 10:10
  • Расповед пра "Жэготу" (Opowieść o Żegocie), д/ф
    • 10:30
  • Кроў на бруку. Горадня 1939 г. (Krew na bruku. Grodno 1939), д/ф
    • 11:20
  • Кулінарныя падарожжы Робэрта Макловіча
    • 11:45
  • Студыя "Белсат"
    • 12:15
  • Прыват: "Здаровы лад жыцця: без фанатызму і ныцця"
    • 12:45
  • Студыя "Белсат"
    • 13:15
  • Аб’ектыў
    • 14:45
  • Я – Максім Філіповіч, рэпартаж
    • 15:10
  • Кулінарныя падарожжы Робэрта Макловіча
    • 15:25
  • Адзін у чатырох сценах (Allein in vier Wänden), д/ф
    • 15:55
  • Асабісты капітал (эканамічная праграма)
    • 17:20
  • Кожны з нас (ток-шоу): Каму выхоўваць дзяцей
    • 17:40
  • Студыя "Белсат"
    • 18:30
  • Маю права (юрыдычная праграма)
    • 19:00
  • Гісторыя пад знакам Пагоні (спазнаваўчая праграма): Дамінік Геранім Радзівіл
    • 19:20
  • Студыя "Белсат"
    • 19:30
  • Аб’ектыў (галоўнае выданне)
    • 21:00
  • Вяскоўцы
    • 21:25
  • Мой Нікіфар (Mój Nikifor), м/ф
    • 21:50
  • Студыя "Белсат"
    • 23:30
  • Аб’ектыў
    • 01:00
  • Студыя "Белсат"
    • 01:25
  • Вяскоўцы
    • 01:45
  • Перапынак у трансляцыі
    • 02:10

Четверг, 21 сентября

  • Студыя "Белсат"
    • 07:00
  • Маю права (юрыдычная праграма)
    • 07:30
  • Гісторыя пад знакам Пагоні (спазнаваўчая праграма): Дамінік Геранім Радзівіл
    • 07:50
  • Студыя "Белсат"
    • 08:00
  • Аб’ектыў
    • 09:30
  • Вяскоўцы
    • 10:00
  • Невядомая Беларусь: Верасень 1939. Як нас вызвалялі, д/ф
    • 10:25
  • Мой Нікіфар (Mój Nikifor), м/ф
    • 11:00
  • Прыват: "Здаровы лад жыцця: без фанатызму і ныцця"
    • 12:35
  • Студыя "Белсат"
    • 13:05
  • Маю права (юрыдычная праграма)
    • 13:35
  • Гісторыя пад знакам Пагоні (спазнаваўчая праграма): Дамінік Геранім Радзівіл
    • 13:55
  • Студыя "Белсат"
    • 14:05
  • Аб’ектыў
    • 15:35
  • Вяскоўцы
    • 16:05
  • Невядомая Беларусь: Верасень 1939. Як нас вызвалялі, д/ф
    • 16:30
  • Мапа свету, які гіне (Mapa ginącego świata), дак. серыял
    • 17:00
  • Прыват: "Здаровы лад жыцця: без фанатызму і ныцця"
    • 17:25
  • Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды
    • 17:55
  • Студыя "Белсат"
    • 18:30
  • Людскія справы: Пакаранне вар’ятняй: сапраўдныя гісторыі ахвяраў карнае псіхіятрыі
    • 18:55
  • Студыя "Белсат"
    • 19:30
  • Аб’ектыў (галоўнае выданне)
    • 21:00
  • Рэпартэр (публіцыстычная праграма)
    • 21:25
  • Незабыты (Unforgotten), дэтэктыўны серыял, рэж. Эндзі Вілсан (Andy Wilson), 2016 г., Вялікая Брытанія
    • 21:50
  • Прыкід (Fresh Dressed), д/ф
    • 22:35
  • Студыя "Белсат"
    • 00:00
  • Аб’ектыў
    • 01:30
  • Студыя "Белсат"
    • 01:55
  • Рэпартэр (публіцыстычная праграма)
    • 02:15
  • Перапынак у трансляцыі
    • 02:35

Пятница, 22 сентября

  • Студыя "Белсат"
    • 07:00
  • Людскія справы: Пакаранне вар’ятняй: сапраўдныя гісторыі ахвяраў карнае псіхіятрыі
    • 07:30
  • Студыя "Белсат"
    • 08:00
  • Аб’ектыў
    • 09:30
  • Рэпартэр (публіцыстычная праграма)
    • 10:00
  • Мапа свету, які гіне (Mapa ginącego świata), дак. серыял
    • 10:20
  • Прыкід (Fresh Dressed), д/ф
    • 10:50
  • Незабыты (Unforgotten), дэтэктыўны серыял
    • 12:15
  • Студыя "Белсат"
    • 13:00
  • Людскія справы: Пакаранне вар’ятняй: сапраўдныя гісторыі ахвяраў карнае псіхіятрыі
    • 13:30
  • Студыя "Белсат"
    • 14:00
  • Аб’ектыў
    • 15:30
  • Я – Максім Філіповіч, рэпартаж
    • 16:00
  • Незабыты (Unforgotten), дэтэктыўны серыял
    • 16:15
  • Генерал Клеэбэрґ і яго жаўнеры (Kleeberg odszedł... kleeberczycy zostali), д/ф
    • 17:05
  • Вяскоўцы
    • 18:00
  • Студыя "Белсат"
    • 18:30
  • Загадкі беларускай гісторыі: Лідскія касцелы – ад велічы да заняпаду
    • 19:00
  • Сведкі: Паддашак
    • 19:15
  • Студыя "Белсат"
    • 19:30
  • Аб’ектыў (галоўнае выданне)
    • 21:00
  • ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
    • 21:25
  • Расейскі вальнадумец (Russian Libertine), д/ф
    • 22:05
  • Чырвонае і сіняе (Il rosso e il blu), м/ф
    • 23:20
  • Студыя "Белсат"
    • 01:00
  • Аб’ектыў
    • 02:30
  • Студыя "Белсат"
    • 02:55
  • ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
    • 03:15
  • Перапынак у трансляцыі
    • 03:50

Суббота, 23 сентября

  • Студыя "Белсат"
    • 07:00
  • Загадкі беларускай гісторыі: Лідскія касцелы – ад велічы да заняпаду
    • 07:30
  • Сведкі: Паддашак
    • 07:45
  • Студыя "Белсат"
    • 08:00
  • Аб’ектыў
    • 09:30
  • ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
    • 09:55
  • Дзеннік Флеркі, мультсерыял
    • 10:35
  • Матыльда, мульсерыял
    • 10:55
  • Ранча "Піковая сямерка", серыял
    • 11:10
  • Планета Зямля (Planet Earth), прыродазнаўчы серыял
    • 11:40
  • Асабісты капітал (эканамічная праграма)
    • 12:35
  • ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма) 267
    • 12:55
  • Расейскі вальнадумец (Russian Libertine), д/ф
    • 13:35
  • Чырвонае і сіняе (Il rosso e il blu), м/ф
    • 14:55
  • Рэпартэр (публіцыстычная праграма)
    • 16:35
  • Над Немнам (тэлечасопіс)
    • 17:00
  • Бода (Bodo), серыял
    • 17:15
  • Златан. Узыходжанне (Den unge Zlatan), д/ф
    • 18:15
  • Зона "Свабоды" (аналітычная праграма). Погляд на падзеі тыдня вачыма журналістаў радые "Свабода"
    • 19:55
  • Belsat Music LIVE
    • 20:30
  • Аб’ектыў (галоўнае выданне)
    • 21:00
  • Кожны з нас (ток-шоу): Ужо мама ў 14 год
    • 21:15
  • Гулец (The Player), м/ф
    • 22:00
  • Аб’ектыў
    • 00:05
  • ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
    • 00:20
  • Расейскі вальнадумец (Russian Libertine), д/ф
    • 00:50
  • Зоры не спяць (культурніцкая праграма): Віктар Скорабагатаў
    • 02:15
  • Перапынак у трансляцыі
    • 02:40

Воскресенье, 24 сентября

  • Аб’ектыў
    • 07:00
  • ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
    • 07:15
  • Дзеннік Флеркі, мультсерыял
    • 07:55
  • Матыльда, мульсерыял
    • 08:15
  • Планета Зямля (Planet Earth), прыродазнаўчы серыял
    • 08:35
  • Ранча "Піковая сямерка", серыял
    • 09:25
  • Загадкі беларускай гісторыі: Лідскія касцелы – ад велічы да заняпаду
    • 09:55
  • Рэпартэр (публіцыстычная праграма)
    • 10:10
  • Над Немнам (тэлечасопіс)
    • 10:30
  • Зона "Свабоды" (аналітычная праграма). Погляд на падзеі тыдня вачыма журналістаў радые "Свабода"
    • 10:45
  • Маю права (юрыдычная праграма)
    • 11:25
  • Вяскоўцы
    • 11:45
  • Сведкі: Паддашак
    • 12:10
  • Кожны з нас (ток-шоу): Ужо мама ў 14 год
    • 12:25
  • Златан. Узыходжанне (Den unge Zlatan), д/ф
    • 13:10
  • Гулец (The Player), м/ф
    • 14:50
  • Гісторыя свету (History Of The World), гістарычны серыял, рэж. Нэйл Рэйлес (Neil Rawles), Рэні Бартлет (Renny Bartlett), Робін Дашвуд (Robin Dashwood), Марк Рэдіс (Mark Radice), Гай Сміт (Guy Smith), 2012 г., Вялікая Брытанія
    • 16:50
  • Кулінарныя падарожжы Робэрта Макловіча
    • 17:50
  • Мова нанова: Лес
    • 18:15
  • Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды
    • 18:40
  • Невядомая Беларусь: Цівалі, д/ф
    • 19:15
  • Калыханка пад атамным небам (A Lullaby Under the Nuclear Sky), д/ф, рэж. Кана Тамако (Kana Tomako), 2014 г., Японія
    • 19:50
  • Аб’ектыў (галоўнае выданне)
    • 21:00
  • Кінаклуб: "Апантаны"
    • 21:15
  • Апантаны (Persécution), драма
    • 21:30
  • Belsat Music LIVE
    • 23:10
  • Аб’ектыў
    • 23:40
  • Бода (Bodo), серыял
    • 23:55
  • Бывайце, таварышы! (Farewell Comarades!), дак. серыял: ч. 1: Перамога (Victory)
    • 00:50
  • Перапынак у трансляцыі
    • 01:45