Выберите канал

Выберите канал

Популярные
Кино
Спорт
Познавательные
Развлекательные
Детские
Музыка и мода
Новостные
Белорусcкие
Российские
Каналы МТИС
Каналы "Космос ТВ"
Каналы ZALA
Каналы "Телесеть"
Каналы "Аксиома-Сервис"
Каналы "НТВ Плюс"
Каналы "Триколор ТВ"

Подписки

Новости
Беларусь
За рубежом
Кино
Техника
Коммуникации
Спорт на ТВ
Спутниковые новости

Афиша Беларуси
Форумы по теме
реклама
реклама
  • Фильтр

В телепрограмме возможны изменения по независящим от портала причинам.

реклама
  • Избранные передачи
реклама

Вторник, 22 августа

  • Размовы эксперта (інфармацыйна-аналітычная праграма): Анатоль Лябедзька
    • 00:40
  • Студыя "Белсат"
    • 00:50
  • Аб’ектыў
    • 01:55
  • Перапынак у трансляцыі
    • 02:20
  • Студыя "Белсат
    • 07:00
  • Аб’ектыў
    • 07:55
  • Размовы эксперта (інфармацыйна-аналітычная праграма): Анатоль Лябедзька
    • 08:25
  • Невядомая Беларусь: Амерыканка. All included, д/ф
    • 08:40
  • Добраахвотнікі, д/ф
    • 09:35
  • Лесавырашальная сустрэча, рэпартаж
    • 10:15
  • Каралева Бона, тэлесерыял
    • 10:30
  • Мова нанова: Піваварэнне
    • 11:20
  • Помста армянаў: справа Тэхлір’яна (La vengeance des Arméniens: Le proces Tehlirian), д/ф
    • 11:45
  • Студыя "Белсат
    • 12:35
  • Аб’ектыў
    • 13:35
  • Размовы эксперта (інфармацыйна-аналітычная праграма): Анатоль Лябедзька
    • 14:00
  • Гісторыя пад знакам Пагоні (спазнаваўчая праграма): Антоні Тызэнгаўз
    • 14:15
  • Зажмурся (Zmruż oczy), м/ф
    • 14:25
  • Час гонару, серыял
    • 15:55
  • Кулінарныя падарожжы Робэрта Макловіча
    • 16:40
  • Помста армянаў: справа Тэхлір’яна (La vengeance des Arméniens: Le proces Tehlirian), д/ф
    • 17:05
  • Невядомая Беларусь: Амерыканка. All included, д/ф
    • 18:00
  • Мова нанова: Піваварэнне
    • 18:55
  • Гістарычны даведнік Баґуслава Валашаньскага, дак. серыял
    • 19:15
  • Загадкі беларускай гісторыі: Наваградскія замкі
    • 19:40
  • Студыя "Белсат"
    • 20:00
  • Аб’ектыў (галоўнае выданне)
    • 21:00
  • Ратаўнікі, серыял
    • 21:25
  • Усе тое ж каханне (Todavía el amor), д/ф
    • 22:10
  • Прыехалі ўланы (Przybyli ułani), м/ф
    • 23:10
  • Два на два (тэледыскусія): Вайдас Сальджунас і Алесь Кіркевіч: "Захад-2017"
    • 00:05
  • Студыя "Белсат
    • 00:40
  • Аб’ектыў
    • 01:35
  • Перапынак у трансляцыі
    • 01:55

Среда, 23 августа

  • Студыя "Белсат
    • 07:00
  • Аб’ектыў
    • 08:00
  • Два на два (тэледыскусія): Вайдас Сальджунас і Алесь Кіркевіч: "Захад-2017"
    • 08:25
  • Невядомая Беларусь: Сейбіт, д/ф
    • 08:55
  • Невядомая Беларусь: Пустазелле (Ugór), д/ф
    • 09:50
  • Ратаўнікі, серыял
    • 10:20
  • Мова нанова: Старажытныя традыцыі
    • 11:05
  • Усе тое ж каханне (Todavía el amor), д/ф
    • 11:25
  • Студыя "Белсат
    • 12:25
  • Аб’ектыў
    • 13:25
  • Два на два (тэледыскусія): Вайдас Сальджунас і Алесь Кіркевіч: "Захад-2017"
    • 13:50
  • Гісторыя пад знакам Пагоні (спазнаваўчая праграма): Марцін Пачобут-Адляніцкі
    • 14:20
  • Гістарычны даведнік Баґуслава Валашаньскага, дак. серыял
    • 14:30
  • Прыехалі ўланы (Przybyli ułani), м/ф
    • 15:00
  • Час гонару, серыял
    • 16:00
  • Кулінарныя падарожжы Робэрта Макловіча
    • 16:45
  • Усе тое ж каханне (Todavía el amor), д/ф
    • 17:15
  • Невядомая Беларусь: Сейбіт, д/ф
    • 18:10
  • Мова нанова: Старажытныя традыцыі
    • 19:05
  • Размовы эксперта (інфармацыйна-аналітычная праграма): Анатоль Лябедзька
    • 19:25
  • Загадкі беларускай гісторыі: Мір, горад
    • 19:40
  • Студыя "Белсат"
    • 20:00
  • Аб’ектыў (галоўнае выданне)
    • 21:00
  • Прыстань, прыгодніцкі серыял
    • 21:25
  • Бывайце, таварышы! (Farewell Comarades!), дак. серыял: ч. 5: Рэвалюцыя (Rebellion)
    • 22:10
  • Два каханні (Dwie miłości), м/ф
    • 23:05
  • Людскія справы: Душэўны секс-турызм
    • 00:35
  • Студыя "Белсат
    • 01:10
  • Аб’ектыў
    • 02:05
  • Перапынак у трансляцыі
    • 02:30

Четверг, 24 августа

  • Студыя "Белсат
    • 07:00
  • Аб’ектыў
    • 07:55
  • Людскія справы: Душэўны секс-турызм
    • 08:20
  • Невядомая Беларусь: 25, д/ф
    • 08:55
  • Невядомая Беларусь: Царква на мяжы (Cerkiew na granicy), рэпартаж
    • 09:50
  • Прыстань, прыгодніцкі серыял
    • 10:20
  • Мова нанова: Салон прыгажосці
    • 11:00
  • Бывайце, таварышы! (Farewell Comarades!), дак. серыял: ч. 5: Рэвалюцыя (Rebellion)
    • 11:25
  • Студыя "Белсат
    • 12:20
  • Аб’ектыў
    • 13:20
  • Людскія справы: Душэўны секс-турызм
    • 13:45
  • Гісторыя пад знакам Пагоні (спазнаваўчая праграма): Канстытуцыя 3 траўня
    • 14:20
  • Два каханні (Dwie miłości), м/ф
    • 14:30
  • Час гонару, серыял
    • 16:00
  • Бывайце, таварышы! (Farewell Comarades!), дак. серыял: ч. 5: Рэвалюцыя (Rebellion)
    • 16:50
  • Невядомая Беларусь: 25, д/ф
    • 17:50
  • Мова нанова: Салон прыгажосці
    • 18:45
  • Прыват: Незвычайныя танцы
    • 19:10
  • Загадкі беларускай гісторыі: Гомельскі шарм. Гарадская архітэктура XX ст
    • 19:40
  • Студыя "Белсат"
    • 20:00
  • Аб’ектыў (галоўнае выданне)
    • 21:00
  • Парадокс, серыял
    • 21:25
  • Мае рэчы (Tavarataivas), д/ф
    • 22:10
  • Белая візітоўка, серыял
    • 23:05
  • Маю права (юрыдычная праграма)
    • 00:00
  • Студыя "Белсат
    • 00:20
  • Аб’ектыў
    • 01:20
  • Перапынак у трансляцыі
    • 01:45

Пятница, 25 августа

  • Студыя "Белсат
    • 07:00
  • Аб’ектыў
    • 07:55
  • Маю права (юрыдычная праграма)
    • 08:20
  • Невядомая Беларусь: Кастусь Каліноўскі. Апошнія дні, д/ф
    • 08:45
  • Забароненая песня Курдыстану (Zakazana pieśń Kurdystanu), рэпартаж
    • 09:25
  • Беларуская Амерыка (Białoruska Ameryka), рэпартаж
    • 09:50
  • Гісторыя пад знакам Пагоні (спазнаваўчая праграма): Таргавіцкая канфедэрацыя
    • 10:10
  • Парадокс, серыял
    • 10:25
  • Мова нанова: Магічныя практыкі беларусаў
    • 11:05
  • Мае рэчы (Tavarataivas), д/ф
    • 11:30
  • Студыя "Белсат
    • 12:25
  • Аб’ектыў
    • 13:20
  • Маю права (юрыдычная праграма)
    • 13:45
  • Бландзінка, серыял
    • 14:10
  • Белая візітоўка, серыял
    • 14:55
  • Час гонару, серыял
    • 15:55
  • Кулінарныя падарожжы Робэрта Макловіча
    • 16:40
  • Мае рэчы (Tavarataivas), д/ф
    • 17:10
  • Невядомая Беларусь: Кастусь Каліноўскі. Апошнія дні, д/ф
    • 18:05
  • Мова нанова: Магічныя практыкі беларусаў
    • 18:45
  • Вобраз Бога навобмацак, д/ф
    • 19:05
  • Побач з намі (зборнік рэпартажаў)
    • 19:20
  • Загадкі беларускай гісторыі: Менск. Ад "пляцу Волі" да "плошчы Свабоды"
    • 19:40
  • Студыя "Белсат"
    • 20:00
  • Аб’ектыў (галоўнае выданне)
    • 21:00
  • ПМР – у падвешаным стане, д/ф
    • 21:25
  • Дараванне крыві (Forgiveness of Blood), м/ф
    • 23:05
  • Форум (ток-шоу): Ахоўнікі ўлады
    • 00:50
  • Студыя "Белсат
    • 01:35
  • Аб’ектыў
    • 02:40
  • Перапынак у трансляцыі
    • 03:05

Суббота, 26 августа

  • Студыя "Белсат
    • 07:00
  • Аб’ектыў
    • 08:00
  • Маўрыцы і Гаўранэк, мультсерыял для дзяцей
    • 08:25
  • Таямніца шыфру Марабу, мультсерыял
    • 08:35
  • Тры шаленыя нулі, тэлесерыял
    • 08:45
  • Вандроўкі па Гарадзеншчыне
    • 09:15
  • Мова нанова: Настольныя гульні
    • 09:25
  • Прыват: Незвычайныя танцы
    • 09:45
  • Загадкі беларускай гісторыі: Менск. Ад "пляцу Волі" да "плошчы Свабоды"
    • 10:20
  • Форум (ток-шоу): Ахоўнікі ўлады
    • 10:40
  • Гісторыя пад знакам Пагоні (спазнаваўчая праграма): Другі падзел Рэчы Паспалітай
    • 11:25
  • Кулінарныя падарожжы Робэрта Макловіча
    • 11:35
  • Басанож па свеце (спазнаваўчая праграма)
    • 12:05
  • Сведкі: Мітынг на cтадыене "Дынама"
    • 12:30
  • Невядомая Беларусь: Кастусь Каліноўскі. Апошнія дні, д/ф
    • 12:45
  • Гістарычны даведнік Баґуслава Валашаньскага, дак. серыял
    • 13:30
  • ПМР – у падвешаным стане, д/ф
    • 13:55
  • Вобраз Бога навобмацак, д/ф
    • 15:35
  • Час гонару, серыял
    • 15:55
  • Гісторыя пад знакам Пагоні (спазнаваўчая праграма): Другі падзел Рэчы Паспалітай
    • 16:45
  • Дараванне крыві (Forgiveness of Blood), м/ф
    • 16:55
  • Над Немнам (тэлечасопіс)
    • 18:45
  • Цягнік на свабоду (Der Zug in die Freiheit), д/ф
    • 19:05
  • Аўтаспынам па Беларусі
    • 20:35
  • Аб’ектыў (галоўнае выданне)
    • 21:00
  • Belsat Music LIVE
    • 21:15
  • Ганна Арэнт (Hannah Arendt), м/ф
    • 21:40
  • ПМР – у падвешаным стане, д/ф
    • 23:25
  • Аб’ектыў
    • 01:00
  • Пекла. Неба (Piekło. Niebo), драма
    • 01:20
  • Зоры не спяць (культурніцкая праграма): Алена Масла
    • 02:20
  • Перапынак у трансляцыі
    • 02:50

Воскресенье, 27 августа

  • Аб’ектыў
    • 07:00
  • Два на два (тэледыскусія): Вайдас Сальджунас і Алесь Кіркевіч: "Захад-2017"
    • 07:15
  • Над Немнам (тэлечасопіс)
    • 07:45
  • Скрушны лес, рэпартаж
    • 08:05
  • Басанож па свеце (спазнаваўчая праграма)
    • 08:20
  • Маўрыцы і Гаўранэк, мультсерыял для дзяцей
    • 08:45
  • Таямніца шыфру Марабу, мультсерыял
    • 08:55
  • Тры шаленыя нулі, тэлесерыял
    • 09:05
  • Мова нанова: Права на мову
    • 09:35
  • Аўтаспынам па Беларусі
    • 09:55
  • Людскія справы: Душэўны секс-турызм
    • 10:20
  • Кулінарныя падарожжы Робэрта Макловіча
    • 10:55
  • Belsat Music LIVE
    • 11:20
  • Бландзінка, серыял
    • 11:50
  • Усе тое ж каханне (Todavía el amor), д/ф
    • 12:35
  • Цягнік на свабоду (Der Zug in die Freiheit), д/ф
    • 13:30
  • Мае рэчы (Tavarataivas), д/ф
    • 15:05
  • Час гонару, серыял
    • 16:00
  • Гісторыя пад знакам Пагоні (спазнаваўчая праграма): Тадэвуш Касцюшка
    • 16:45
  • Ганна Арэнт (Hannah Arendt), м/ф
    • 16:55
  • Вандроўкі па Гарадзеншчыне
    • 18:35
  • Таямніца крэпасці шыфраў, тэлесерыял
    • 18:50
  • Дагістарычныя монстры Гітлера (Hitler’s Jurassic Park), д/ф
    • 19:35
  • Вобраз Бога навобмацак, д/ф
    • 20:25
  • Побач з намі (зборнік рэпартажаў)
    • 20:40
  • Аб’ектыў (галоўнае выданне)
    • 21:00
  • Размовы эксперта (інфармацыйна-аналітычная праграма): Валер Карбалевіч
    • 21:15
  • Папуша (Papusza), м/ф
    • 21:30
  • Belsat Music LIVE
    • 23:45
  • Аб’ектыў
    • 00:15
  • Белая візітоўка, серыял
    • 00:25
  • Перапынак у трансляцыі
    • 01:25