Выберите канал

Выберите канал

Популярные
Кино
Спорт
Познавательные
Развлекательные
Детские
Музыка и мода
Новостные
Белорусcкие
Российские
Каналы МТИС
Каналы "Космос ТВ"
Каналы ZALA
Каналы "Телесеть"
Каналы "Аксиома-Сервис"
Каналы "НТВ Плюс"
Каналы "Триколор ТВ"

Подписки

Новости
Беларусь
За рубежом
Кино
Техника
Коммуникации
Спорт на ТВ
Спутниковые новости

Афиша Беларуси
Форумы по теме
реклама
реклама
  • Фильтр

В телепрограмме возможны изменения по независящим от портала причинам.

реклама
  • Избранные передачи
реклама

Пятница, 23 июня

  • Маю права (юрыдычная праграма)
    • 00:00
  • Студыя "Белсат"
    • 00:25
  • Аб’ектыў
    • 01:25
  • Перапынак у трансляцыі
    • 01:50
  • Студыя "Белсат"
    • 07:00
  • Аб’ектыў
    • 08:00
  • Маю права (юрыдычная праграма)
    • 08:25
  • Невядомая Беларусь: Беларусь пад нямецкай акупацыяй, д/ф: ч. 3
    • 08:50
  • 1812. Вайна, якая была іншаю, рэпартаж
    • 09:40
  • Парадокс, серыял
    • 10:00
  • Мова нанова: Эканоміка
    • 10:45
  • Глядзі, Літва!, д/ф
    • 11:05
  • Вакол свету моўчкі, рэпартаж
    • 12:05
  • Студыя "Белсат"
    • 12:20
  • Аб’ектыў
    • 13:15
  • Маю права (юрыдычная праграма)
    • 13:45
  • Гісторыя пад знакам Пагоні (спазнаваўчая праграма): Стэфан Баторы
    • 14:05
  • Бландзінка, серыял
    • 14:20
  • Кар’ера Нікодэма Дызмы, серыял
    • 15:05
  • Час гонару, серыял
    • 16:00
  • Глядзі, Літва!, д/ф
    • 16:50
  • Невядомая Беларусь: Беларусь пад нямецкай акупацыяй, д/ф: ч. 3
    • 17:45
  • Мова нанова: Эканоміка
    • 18:35
  • Вакол свету моўчкі, рэпартаж
    • 18:55
  • Побач з намі (зборнік рэпартажаў)
    • 19:15
  • Гісторыя пад знакам Пагоні (спазнаваўчая праграма): Стэфан Баторы
    • 19:30
  • Загадкі беларускай гісторыі: Крыж Святой Еўфрасінні Полацкай. Страта
    • 19:40
  • Студыя "Белсат"
    • 20:00
  • Аб’ектыў (галоўнае выданне)
    • 21:00
  • Акварыум, серыял
    • 21:25
  • І-тым (E-team), д/ф
    • 22:15
  • Долгая счастливая жизнь, м/ф
    • 23:45
  • Форум (ток-шоу): Пад мужчынскім позіркам
    • 01:05
  • Студыя "Белсат"
    • 01:50
  • Аб’ектыў
    • 02:50

Суббота, 24 июня

  • Студыя "Белсат"
    • 07:00
  • Аб’ектыў
    • 07:55
  • Падарожжы на навальнічнай хмары, мультсерыял
    • 08:20
  • Гэй, слон!, мультсерыял
    • 08:35
  • Сонечная дзіда, серыял
    • 08:55
  • Вандроўкі па Гарадзеншчыне
    • 09:20
  • Мова нанова: Птушкі
    • 09:30
  • Прыват: Тату на целе, тату на душы…
    • 09:50
  • Загадкі беларускай гісторыі: Крыж Святой Еўфрасінні Полацкай. Страта
    • 10:15
  • Форум (ток-шоу): Пад мужчынскім позіркам
    • 10:35
  • Гісторыя пад знакам Пагоні (спазнаваўчая праграма): Стэфан Баторы
    • 11:20
  • Кулінарныя падарожжы Робэрта Макловіча
    • 11:30
  • Басанож па свеце (спазнаваўчая праграма)
    • 11:55
  • Акварыум, серыял
    • 12:20
  • Сведкі: Паддашак
    • 13:15
  • Невядомая Беларусь: Беларусь пад нямецкай акупацыяй, д/ф: ч. 3
    • 13:25
  • Гістарычны даведнік Баґуслава Валашаньскага, дак. серыял
    • 14:15
  • І-тым (E-team), д/ф
    • 14:40
  • Час гонару, серыял
    • 16:05
  • Долгая счастливая жизнь, м/ф
    • 16:55
  • Над Немнам (тэлечасопіс)
    • 18:15
  • Беларусы ў Польшчы
    • 18:30
  • Падарожжа Джэйн (Jane’s Journey), д/ф
    • 18:45
  • Аўтаспынам па Беларусі
    • 20:35
  • Аб’ектыў (галоўнае выданне)
    • 21:00
  • Belsat Music LIVE
    • 21:15
  • Найлепшае ў жыцці (La prima cosa bella), м/ф
    • 21:40
  • І-тым (E-team), д/ф
    • 23:30
  • Аб’ектыў
    • 01:00
  • Дэкалог, тры (Dekalog, trzy), м/ф
    • 01:10
  • Зоры не спяць (культурніцкая праграма): Таццяна Арцімовіч
    • 02:15

Воскресенье, 25 июня

  • Аб’ектыў
    • 07:00
  • Два на два (тэледыскусія): Алесь Дзянісаў і Валдзіс Кінік: Забеспячэнне правоў і свабод грамадзянаў – найвышэйшая мэта дзяржавы?
    • 07:15
  • Над Немнам (тэлечасопіс)
    • 07:45
  • Беларусы ў Польшчы
    • 08:05
  • Басанож па свеце (спазнаваўчая праграма)
    • 08:20
  • Падарожжы на навальнічнай хмары, мультсерыял
    • 08:50
  • Гэй, слон!, мультсерыял
    • 09:00
  • Сонечная дзіда, серыял
    • 09:20
  • Аўтаспынам па Беларусі
    • 09:50
  • Людскія справы: Спорт на энтузіязме. Ці мае будучыню?
    • 10:10
  • Кулінарныя падарожжы Робэрта Макловіча
    • 10:40
  • Belsat Music LIVE
    • 11:05
  • Бландзінка, серыял
    • 11:35
  • Сага старадаўняй пушчы, дак. серыял
    • 12:20
  • Падарожжа Джэйн (Jane’s Journey), д/ф
    • 13:10
  • Глядзі, Літва!, д/ф
    • 15:00
  • Час гонару, серыял
    • 16:00
  • Мова нанова: Жывельны свет
    • 16:45
  • Найлепшае ў жыцці (La prima cosa bella), м/ф
    • 17:05
  • Вандроўкі па Гарадзеншчыне
    • 18:50
  • Таямніца крэпасці шыфраў, тэлесерыял
    • 19:00
  • "Священная война" расейцаў (Święta wojna Rosjan), д/ф
    • 19:50
  • Побач з намі (зборнік рэпартажаў)
    • 20:40
  • Аб’ектыў (галоўнае выданне)
    • 21:00
  • Размовы эксперта (інфармацыйна-аналітычная праграма): Настасся Дарафеева
    • 21:15
  • Зімовая костка (Winter’s Bone), м/ф
    • 21:35
  • Belsat Music LIVE
    • 23:15
  • Аб’ектыў
    • 23:40
  • Кар’ера Нікодэма Дызмы, серыял
    • 23:55