Выберите канал

Выберите канал

Популярные
Кино
Спорт
Познавательные
Развлекательные
Детские
Музыка и мода
Новостные
Белорусcкие
Российские
Каналы МТИС
Каналы "Космос ТВ"
Каналы ZALA
Каналы "Телесеть"
Каналы "Аксиома-Сервис"
Каналы "НТВ Плюс"
Каналы "Триколор ТВ"

Подписки

Новости
Беларусь
За рубежом
Кино
Техника
Коммуникации
Спорт на ТВ
Спутниковые новости

Афиша Беларуси
Форумы по теме
реклама
реклама
  • Фильтр

В телепрограмме возможны изменения по независящим от портала причинам.

реклама
  • Избранные передачи
реклама

Пятница, 24 марта

  • Аб’ектыў
    • 00:50
  • Перапынак у трансляцыі
    • 01:20
  • Студыя "Белсат"
    • 07:00
  • Размова дня
    • 07:35
  • Людскія справы
    • 07:55
  • Студыя "Белсат"
    • 08:25
  • Аб’ектыў
    • 09:55
  • Рэпартэр (публіцыстычная праграма)
    • 10:20
  • Белая гарачка (Biała gorączka), д/ф
    • 10:45
  • Лонданцы, серыял
    • 11:35
  • Студыя "Белсат"
    • 12:20
  • Размова дня
    • 12:55
  • Людскія справы
    • 13:15
  • Студыя "Белсат"
    • 13:50
  • Аб’ектыў
    • 15:20
  • Белая гарачка (Biała gorączka), д/ф
    • 15:45
  • Лонданцы, серыял
    • 16:40
  • Два на два (тэледыскусія): Аляксандр Краўцэвіч і Вячаслаў Швед: Нацыянальныя героі
    • 17:25
  • Студыя "Белсат"
    • 18:00
  • Размова дня
    • 18:35
  • Загадкі беларускай гісторыі: Віцебск у XX ст. Дарога да Беларусі
    • 18:55
  • Сведкі: Дзень Волі 25 сакавіка 2000 года
    • 19:10
  • Студыя "Белсат"
    • 19:30
  • Аб’ектыў (галоўнае выданне)
    • 21:00
  • ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
    • 21:25
  • Паўночная Карэя: Жыцце ў сакрэтнай краіне (North Korea, Life Inside the Secret State), д/ф, рэж. Джэймз Джоўнз (James Jones), 2013 г., Вялікая Брытанія
    • 22:05
  • Апошняе маўчанне (Das letzte Schweigen), м/ф
    • 22:55
  • Студыя "Белсат"
    • 01:00
  • Аб’ектыў
    • 01:50
  • Перапынак у трансляцыі
    • 02:20

Суббота, 25 марта

  • Студыя "Белсат"
    • 07:00
  • Размова дня
    • 07:35
  • Загадкі беларускай гісторыі: Віцебск у XX ст. Дарога да Беларусі
    • 07:55
  • Сведкі: Дзень Волі 25 сакавіка 2000 года
    • 08:15
  • Студыя "Белсат"
    • 08:30
  • Аб’ектыў
    • 10:00
  • ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
    • 10:30
  • Падарожжы на навальнічнай хмары, мультсерыял
    • 11:10
  • Прыгоды ката Філімона, мультсерыял
    • 11:20
  • Пінгвінік Пік-Пок, мультсерыял
    • 11:30
  • Чароўнае дрэва, серыял
    • 11:40
  • Мова нанова: Магічныя практыкі беларусаў
    • 12:10
  • ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
    • 12:30
  • Паўночная Карэя: Жыцце ў сакрэтнай краіне (North Korea, Life Inside the Secret State), д/ф
    • 13:10
  • Апошняе маўчанне (Das letzte Schweigen), м/ф
    • 14:00
  • Аўтаспынам па Беларусі
    • 15:50
  • Невядомая Беларусь: "Дзень Волі", дак. фільм
    • 16:10
  • Рэпартэр (публіцыстычная праграма)
    • 16:35
  • Над Немнам (тэлечасопіс)
    • 17:00
  • Пракурор (Prokurator), дэтэктыўны серыял
    • 17:15
  • Далека нам яшчэ да БНР, д/ф
    • 18:05
  • Невядомая Беларусь: Палута Бадунова. Успомніць і не забыць, д/ф
    • 18:30
  • Паўночная Карэя: Жыцце ў сакрэтнай краіне (North Korea, Life Inside the Secret State), д/ф
    • 19:15
  • ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
    • 20:05
  • Гісторыя пад знакам Пагоні (спазнаваўчая праграма): Устаўныя граматы і абвяшчэнне БНР
    • 20:45
  • Аб’ектыў (галоўнае выданне)
    • 21:00
  • Форум (ток-шоу): Перад навальніцаю
    • 21:15
  • Belsat Music LIVE
    • 22:00
  • Зона "Свабоды" (аналітычная праграма). Погляд на падзеі тыдня вачыма журналістаў радые "Свабода"
    • 22:30
  • Лявон Вольскі: "Псіхасаматыка", канцэрт
    • 23:05
  • Аб’ектыў
    • 00:35
  • Жыве Беларусь! (Żywie Biełaruś!), м/ф
    • 00:50
  • Перапынак у трансляцыі
    • 02:35

Воскресенье, 26 марта

  • Аб’ектыў
    • 07:00
  • ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
    • 07:15
  • Падарожжы на навальнічнай хмары, мультсерыял
    • 07:50
  • Прыгоды ката Філімона, мультсерыял
    • 08:05
  • Пінгвінік Пік-Пок, мультсерыял
    • 08:15
  • Падарожжы на навальнічнай хмары, мультсерыял
    • 08:25
  • Пінгвінік Пік-Пок, мультсерыял
    • 08:35
  • Чароўнае дрэва, серыял
    • 08:50
  • Сведкі: Дзень Волі 25 сакавіка 2000 года
    • 09:15
  • Рэпартэр (публіцыстычная праграма)
    • 09:30
  • Над Немнам (тэлечасопіс)
    • 09:50
  • Зона "Свабоды" (аналітычная праграма). Погляд на падзеі тыдня вачыма журналістаў радые "Свабода"
    • 10:10
  • Маю права (юрыдычная праграма)
    • 10:45
  • Форум (ток-шоу): Перад навальніцаю
    • 11:05
  • Прыват: Нябачныя людзі, або Розныя-роўныя
    • 11:55
  • Асабісты капітал (эканамічная праграма)
    • 12:20
  • Лявон Вольскі: "Псіхасаматыка", канцэрт
    • 12:40
  • Рэпартэр (публіцыстычная праграма)
    • 14:10
  • ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
    • 14:35
  • Пракурор (Prokurator), дэтэктыўны серыял
    • 15:10
  • Жыве Беларусь! (Żywie Biełaruś!), м/ф
    • 15:55
  • Кулінарныя падарожжы Робэрта Макловіча
    • 17:40
  • Гістарычны даведнік Баґуслава Валашаньскага, дак. серыял
    • 18:05
  • Мова нанова
    • 18:30
  • Эксперт (сатырычная праграма): "Жэстачайшы" ілюзіен
    • 18:55
  • Невядомая Беларусь: Самаходы, д/ф, рэж. Ірына Волах, 2016 г., Беларусь
    • 19:20
  • Дзе растуць суніцы?, д/ф
    • 20:05
  • Аб’ектыў (галоўнае выданне)
    • 21:00
  • Belsat Music LIVE
    • 21:15
  • Кінаклуб: "Панясе нас вецер"
    • 21:45
  • Панясе нас вецер (Bād mā rā khāhad bord), фільм–філасофская прытча
    • 21:55
  • Пракурор (Prokurator), дэтэктыўны серыял
    • 23:50
  • Аб’ектыў
    • 00:40
  • Горад роспачы (Embittered Сity), д/ф
    • 00:55
  • Перапынак у трансляцыі
    • 01:50